Hakkımızda

Pak Spor Ltd. Şti. 2007 Ocak ayında Göker IŞIK ve Hakan KARAKAŞ tarafından Ankara'da kurulmuştur. Pak Spor'un amacı Türk sporcuları Dünya'nın en iyi ve en kaliteli markaları ve spor malzemeleriyle buluşturmaktır. Pak Spor Buz Pateni, Buz Hokeyi, Inline Hokey ve Tekerlekli Paten spor dallarında faaliyet göstermektedir.

Pak Spor Ltd. Şti. kurulduğu yıldan itibaren tüm sporculara alternatif sunabilmeyi kendine ilke edinmiş ve Buz Hokeyi ve Buz Pateni sektöründe kuralları değiştirerek müşterilerine en kaliteli alternatifleri en uygun fiyatlarla sunmuştur.

Pak Spor sahip olduğu Distribütörlükler ve Bayilikler aracılığıyla spor malzemelerinin tamamını legal yollar ile getirmekte, gümrük, kdv vb. diğer tüm vergilerini ödeyerek yurdumuza sokmaktadır. Şirketimizin öncelikle hedeflerinden biri de Dünya'da piyasaya sürülmüş her yeni spor malzemesini ve modelini aynı anda Türk sporculara sunmaktır.

Pak Spor, kurulduğu günden itibaren Türkiye'de özellikle buz pateni ve buz hokeyi sporunda ilkleri başarmış. İlk kez buz hokeyi oyuncularına sponsor olmuş ve tüm Türkiye'ye satış yapan ilk online buz hokeyi ve buz pateni mağazası olan www.sportiva.com.tr online satış mağazasını hayata geçirmiştir.

10.yılında hedeflerini güncelleyen Pak Spor online satış, parekende satış ve toptan satış olmak üzere tüm satış kanallarını ana markası Pak Spor altında toplamış. Yine online satışını www.pakspor.com web sitesi altına konumlandırmıştır.

Pak Spor, Markaları ile Kurulduğu zamandan itibaren Buz Hokeyi dalında Milli oyuncularımız Emrah Özmen, Alper Solak, Ozan Güven ve Ege Ulaş' a erkekler kategorisinde Kadınlar kategorisinde ise Selin Yılmaz'a sponsor olarak Türk Buz Hokeyi tarihinde bir ilki daha gerçekleştirerek başarılı sporculara destek vermiştir.